NULOVANIE KOMPJUTROV 2016 S PROGRAMOM

Ahojte, rok nám uplynul ako voda a opäť tu máme naše milované NULOVANIE KOMPJUTROV 2016. Sezóna bola viac ako úspešná, čo nás teší. 

V tomto roku si pripomíname 20 rokov založenia nášho klubu a radi by sme pospomínali na túto udalosť a radi privítali aj ľudí, ktorí sa podieľali na akciách klubu aj v jeho začiatkoch.

Priatelia, máme pre vás nové miesto a termín. Opäť bude možné stráviť celý víkend na stretnutí priateľov cyklistiky. Miesto sme zvolili v penzióne Fiesta na Sklenom, teda u Vlada :) (http://www.fiesta-sklene.sk/) Termín je od piatku do nedele 28.-30.10.2016. Teda je možný príjazd už v piatok, kedy bude voľný program. Všetky oficiality budú v sobotu. Ubytovanie bude za 10,-Eur/osoba/noc. Záujem o ubytovanie píšte na kphc@kphc.sk, alebo volajte Daňasovi.

Sobotný program:

od 9.00 varíme guláš a je možný priebežný príchod počas dňa

14.00 - výjazd na Bralovu skalu

16.00 - príhovor s bilancovaním 20.ročnej histórie

         - vyhodnotenie SP a MRS MTB XCO 2016 spolu s vyhodnotením ligy

         - žrebovanie prémie Teplickej ligy

         - žrebovanie tomboly - Šťastných 10 :)

17.00 - premietanie komentovaných fotografií z 20 ročnej histórie

PAUZA 

18.30 - video Bike Fest 2001

         - videá z Teplickej ligy, Nulavania kompjutrov

následne počas celého voľného večera budú premietané fotky z histórie

 

V sobotu budeme pripravovať chutný guláš, bude nejaké to pivko v réžii KPHC a sponzora. Vo vlastnej réžii je k dispozícii bar s pochutinami a možnosť domácej pizze. Výkop bude už od cca 9tej hodiny, kedy začneme pripravovať guláš. Oficiálny výjazd by bol podľa počasia o cca 14,00 na Bralovu skalu. Pokiaľ nepôjdete na bicykel, tak o 16-tej by sme začali oficiálny program, vyhlásenie výsledkov Teplickej ligy, žrebovanie výhercu ceny za pravidelnú účasť na Teplickej lige a odozdáme tiež špeciálne prémie od sponzora za celkové umiestnenie v Slovenskom pohári MTB XCO.

Po vyhlásení budeme premietať fotky a nejaké video z 20 ročnej histórie klubu. 

Prosím vás, záujem o ubytovanie a vašu účasť na nulovačke mi nahláste čím skôr, najneskôr do 20.10.2016. Radi by sme všetko zabezpečili na čas a chceli by sme urobiť aj účastnícke tričká, to však podľa záujmu. Dizajn pustíme von v najbližších dňoch.

Tešíme sa na vás!

Tags: