BANJA LUKA - XC UCI S2

V rámci výjazdu Slovenskej reprezentácie som sa zúčastnila 5 daňového MTB etapoveho závodu v Bosne a Hercegovine. Pretek bol zaradený do kategórie UCI S2. Centrom podujatia bolo mesto Banja Luka. Trať pretekov pripomínala skôr cyklokrosovy okruh na ktorom sa konali 4 etapy a jedna etapa bola mimo mesta. Pekné prostredie, teplé počasie,výborné ubytovanie. Skvelá skúsenosť a výborný zážitok. Prvý krát som absolvovala viac dňový pretek a veru je to veľká drina.                                                   1.etapa - MTB časovka na 4km - 6.miesto zo 17 žien.           2.etapa - XC Criterium na 5 okruhov, jeden okruh 3.7 km -                    3.miesto  zo 17 žien                                                  3.etapa - XCO na 7 okruhov, jeden okruh 4.2 km -                                  5.miesto zo 17 žien.                                                     4.etapa - MTB maratón na 60 km, ktorý pozostával z                           troch náročných 18km okruhov plus nájazd.                           Veľmi pekná a náročná trať a hlavne perfektne                       vyznačená - 7.miesto zo 17 žien. Dnešný deň                         bol najhorší. Tu sa prejavili nenajazdene                                 kilometre.                                                                      5.etapa - XCO na 7.okruhov, jeden okruh 4.2 km -                                  5.miesto  zo 17 žien .                                                   V celkovom poradí 7.miesto zo 17 žien s čím som úplne spokojná na úvod sezóny. Ďakujem všetkým čo tam boli. Pekná skúsenosť.