CYKLOKROS TERCHOVÁ

V Terchovej priamo pod sochou Juraja Jánošíka sa 15.10.2017 konalo 3.kolo SP v cyklokrose. Organizátor pripravil zmenenú trať oproti minulému roku. Na okruhu v dĺžke 2500m síce neboli prekážky ani schody, ale zato boli náročné výjazdové úseky, technické úseky a zjazdy a dokonca aj napriek tomu, že bolo pekne a pomerne sucho, bol na trati jeden bahenný úsek, pri ktorom sa nachádzalo depo a vapky na umývanie bicyklov. V kategórii MLADŠÍ ŽIACI, ktorá absolvovala 3 okruhy, štartoval Michal Šichta, ktorý síce trošku prispal na štarte, ale rýchlo to dobehol a do cieľa prišiel na 3.mieste. V kategórii MASTERS B, ktorá absolvovala 5 okruhov, štartovali Šichta Peter, ktorý mal po štarte defekt a pol kola musel bežať do depa na výmenu kolesa, ale ešte to dobojoval na 4.miesto a Martina Šichtová - 5.miesto.