MTB MARATÓN PRUŽINA

V sobotu 2.9.2017 sa konalo posledné kolo Považsko-strážovského pohára v Pružine, ktorým bol mtb maratón s dĺžkou 45km alebo 21km. Počasie našťastie prialo. Síce nebolo moc teplo, ale hlavne že nepršalo a nebolo blato. Na pretekanie akurát teplota. My sme si zvolili 45km trať, ktorá je pekná aj keď je na tejto trati veľa asfaltu, ale celkom výživná. V kaategórii Muži D 50-59rokov štartoval Šichta Peter a skončil na 1.mieste. V kategórii Ženy 19 -viac rokov štartovala Martina Šichtová a do cieľa prišla na 1.mieste. Zároveň sa konalo aj finálové kolo Detskej Považskej cykloligy, kde štartoval Michal Šichta v kategórii Mini a v konkurencii 24 súperov si vybojoval 1.miesto.