CYKLOMARATON MARTIN

Ako tradične, tak aj táto posledná augustová nedeľa 27.8.2017 patrila cestnému cyklomaratónu po ceste SNP v Martine. Počasie prialo a dokonca ani nefučalo čž.počasíčko tip-top, ktoré prilákalo celkom početnú skupinu pretekárov. Trate boli dve - dlhá 100km a krátka 65km, na ktorej sa zúčastnili aj naši členovia klubu. V kategórii Muži A 18-29rokov štartoval Michal Kašuba a obsadil 7.miesto. V kategórii Muži B 30-39rokov sa na štart postavili dvaja naši pretekári - Menich Michal-11.miesto a Grofčík Michal-31.miesto. Za Ženy 19-39rokov štartovala Martina Šichtová, ktorá prišla do cieľa na 1.mieste. Súčasťou cyklomaratónu boli aj detské preteky v priestore štartu na asfaltovom okruhu pripomínajúcom kritérium, kde štartoval Michal Šichta, ktorý si vo svojej kategórii vybojoval 1.miesto. Každý sa určite tešil na tombolu, kde hlavnou cenou bol karbónový cestný rám Merida Scultura, ale ten nikto z nás nevyhral. Ak máte niekto foto, tak pridajte k článku -dík.