PRUŽINA

3.9.2016 sa konalo finálové kolo Považsko-strážovského pohára v Pružine. Zároveň sa konalo aj 5.kolo Detskej Považskej Cykloligy. V rámci poháru sa konal maratón na 21km a 45km. My sme volili tú dlhšiu trať, ktorá je profilovo pekná a aj náročná. Po odštartovaní pretekárov maratónu prišli na rad deti. Detská trať bola oproti vlaňajšku zmenená, čo je škoda. Ostala vypáskovaná nevyjazdená lúka a vynechaná bola práve tá krajšia časť pôvodnej trate, ktorá viedla vyjazdeným chodníčkom v malom lesíku a jeden zjazd. Aj napriek tomu sa našim darilo. VÝSLEDKY:                  kategória MILI dievčatá - Lívia Nogová - 1.miesto                                                                                   kategória MILI chlapci - Michal Šichta - 1.miesto                                                                                     kategória Veteráni C - Šichta Peter - 1.miesto                                                                                         kategória Ženy - Martina Šichtová - 1.miesto.                                                                                          Po námahe bola na rade poriadna zábava.