HORNÉ SRNIE

Túto nedeľu 21.augusta2016 sme zavítali do Horného Srnia, kde sa konalo ďalšie kolo Považsko-strážovského pohára v MTB maratóne. Na výber boli dve trate - 23km a 45km. Vzhľadom na počasie som volila tú kratšiu a Peter dlhšiu trať, kde samozrejme viac zmokol a tým aj bicykel dostal viac zabrať. Čo sa týka krátkej trate - hneď po štarte bol strmší výjazd po zjazdovke, potom boli nejaké zjazdy po lúkach, dlhý miernejší výjazd po zvážnici, krátky singláč v lese a jedine čo sa mi páčilo, tak bol singláčový úzky lesný zjazd, ktorý bol fakt pekný a dokonca ešte za sucha, lebo v závere trate sa aj trochu tislo, čo tam bolo toľko blata, no a do cieľa zas zjazd po zjazdovke, na ktorej sa štartovalo. Dobrá akcia za prijatelné štartovné s peknými cenami. Akurát to počasie mohlo byť lepšie.  Peter Šichta v kategórii nad 50rokov skončil na 1.mieste a ja Martina Šichtová v kategórii ženy som skončila na 1.mieste.