ME MASTERS TRNAVA

Víkend od 20 - 22.11.2015 sme strávili v Trnave, kde v sobotu sa konali Majstrovstvá Európy v Cyklokrose kategórií Masters a v nedeľu SP v cyklokrose. Sobota bola veľmi zaujímavá a bol to dobrý zážitok, aj keď počasie bolo chladné a bolo aj blato. Na to, že to boli ME, tak účasť nebola až taká vysoká, hlavne v ženských kategóriách. Od nás štartoval iba Peter Šichta v kategórii MASTERS 50-54rokov a skončil na 8.mieste z 18 štartujúcich. Ja Martina Šichtová som nemohla štartovať, pretože mám UCI body, ktoré pretekár nemohol mať ak chcel štartovať, čo ma trošku mrzelo. Ale aj z diváckeho hľadiska to bol zaujímavý pretek.  Na druhý deň sa konal SP na tej istej trati, kde sa zúčastnili aj niektorí zahraniční pretekári z predošlého dňa. Povrch trate bol v tento deň už super.  V kategórii MLADŠÍ ŽIACI štartoval Michal Šichta a skončil na 8.mieste. V kategórii MASTERS B skončil Šichta Peter na 10.mieste. Tomu sa tento deň moc nedarilo a hlavne keď po páde musel ísť so zvrtnutými riadítkami. V kategórii ŽENY A JUNIORKY prišla do cieľa Martina Šichtová na 4.mieste.