CYKLOKROS RUŽOMBEROK

Túto nedeľu 8.11.2015 sa v Ružomberku, konkrétne na Maline Brde konalo ďalšie kolo SP v Cyklokrose. Pôvodne sa toto kolo malo konať na Hrabove, ale tam to nebolo umožnené. Na to, že organizátori mali veľmi málo času na prípravu trate na Maline Brde, tak trať bola pekná. Počasie výborné, na november nezvyklé, dalo sa jazdiť v krátkych dresoch aj v tejto nadmorskej výške. Pre divákov bola zabezpečená lanovka zadarmo. Atmosféra výborná - nechýbali riadne zvonce. Tu štartoval iba Šichta Peter v kategórii VETERÁNI B a do cieľa prišiel na 2.mieste a Martina Šichtová v kategórii ŽENY A JUNIORKY skončila na 2.mieste. Ja som na tejto trati volila horský bicykel pred cyklokrosovým a neľutujem. Michal Šichta neštartoval, lebo je prechladnutý.  Foto nemáme, zabudli sme foťák, ale fotky určite niekde budú.