CYKLOKROS BRATISLAVA A TERCHOVÁ

Tento víkend 17. a 18.10. 2015 sme zavítali do Bratislavy a Terchovej na ďalšie kolá SP v Cyklokrose. V sobotu, keď sme odchádzali, tak počasie bolo strašné až sme plánovali to otočiť, ale s pribúdajúcimi kilometrami sa vyčasovalo a dokonca v Bratislave bolo aj pekne. Trať rovinatá, ale dala zabrať tým, že pretekár musel stále dupať do pedálov. Čo sa týka ostatného - no zas to bola typická Bratislava. V kategórii NÁBOR sa na štart postavil Michal Šichta a skončil na 2.mieste. Kategóriu VETERÁNI B obsadil Šichta Peter, ktorý skončil na 3.mieste a kategóriu ŽENY A JUNIORKY Martina Šichtová - skončila na 2.mieste. Druhý deň bol o niečom inom v Terchovej. Pekné prostredie, trať dosť náročná, trošku pripomínala XC, ale keby trošku na nej viac popracovali, tak to mohlo byť výraznejšie lepšie a jazdivejšie. Nechýbalo blato, šotolinové zjazdy, v ktorých bolo dosť nepríjemných pádov, kamene, kde chytali pretekári defekty. Ako prvá kategória bola NÁBOR. Túto kategóriu trošku odflákli, pretože dali im iba jeden dosť krátky okruh, na ktorom mali aj prenášať bicykle cez 3 prekážky, kde niekomu pomohli a niekomu nie, tak niektoré deti boli znevýhodnené. A táto kategória niky nemáva prekážky. Michal Śichta štartoval v kategórii NÁBOR 7-10rokov a skončil na 3.mieste. V kategórii VETERÁNI B odštartoval Šichta Peter a skončil na 3.mieste. V kategórii ŽENY A JUNIORKY prišla Martina Śichtová na 2.mieste.