CYKLOKROS BÁNOVCE A PODBREZOVÁ

Minulý víkend 10. a 11.10. 2015 sme sa zúšastnili ďalších kôl SP v cyklokrose. V sobotu sa konalo 2.kolo v Bánovciach, kde ako tradične trať viedla pomedzi paneláky, čo je pre divákov atraktívne a aj pre pretekárov. Nechýbalo ani blato. Medzi prvými štartoval Michal Šichta v kategórii NÁBOR a medzi chlapcami skončil na 1.mieste. V kategórii VETERÁNI B sa na štart postavil Šichta Peter, ktorý sa nevyhol ani pádom a problému s bicyklom a skončil na 4.mieste. Medzi ŽENAMI si Šichtová Martina vybojovala 2.miesto. Na druhý deň sme cestovali do Podbrezovej na 3.kolo. Tu na nás čakala tradičná trať ako vlani, ktorá je známa nepríjemnými schodami, ktoré dajú fakt zabrať. Napodiv bolo sucho. Keďže kategória Nábor nebola, prihlásili sme nášho Michala Šichtu medzi Mladších žiakov, kde ho čakalo aj prenášanie bicykla cez prekážky a vynášanie po menších schodoch. Michal sa pekne popasoval s traťou a nestratil sa ani v tejto kategórii, kde zo 14 pretekárov bol na 7.mieste. Napokon im vytvorili  kategóriu MINI, tak skončil na 1.mieste. V kategórii VETERÁNI B štartoval Šichta Peter a sknončil na 4.mieste a v kategórii ŽENY si Šichtová Martina vybojovala 2.miesto.