PO CESTE SNP

V nedeľu 30. 8. 2015 sme sa v hojnom počte zúčastnili tradičného cestného cyklomaratónu Po ceste SNP v Martine. Na výber boli 2 trate - 100km a 65km. Kategórie boli rozdelené do dvoch skupín- Slovenský pohár a Verejnosť. My sme absolvovali  65km trať v skupine Verejnosť. Po odštartovaní maratónu mali možnosť si zapretekať aj deti na vypáskovanej trati na námestí, kde odštartoval aj náš Michal Šichta. Miško skončil na 1.mieste v kategórii Deti 6-8 rokov. Naše výsledky : Muži 18-29 rokov: Kašuba Michal - 3.miesto, Grofčík Michal - 28.miesto.                                       Muži 30-39 rokov: Menich Michal - 2.miesto, Bugár Branislav - 13.miesto.                                     Muži 60 a viac : Pavlík Ivan - 2.miesto.                                                                                                       Ženy 18-39 rokov: Šichtová Martina - 1.miesto.