PAPRADNO

Dňa 8. 8. 2015 sa konalo ďalšie kolo Detskej Považskej cykloligy v Papradne. Organizátori pripravili peknú trať pre deti v peknom prostredí. Trať pripomínala cyklokros - vypáskovaná trávnatá časť so zákrutami, krátky zjazdík a asfaltový kopec cez cieľ. Nechýbali ani rozhodcovia zo SZC a samozrejme pekné ceny pre prvých troch pretekárov v každej kategórii. Z našich členov ako prvá štartovala Livka Nogová, ktorá v kategórii Mili dievčatá skončila na 1.mieste. Po nej štartoval Michal Šichta v kategórii Mili chlapci a skončil na 2.mieste. No a napokon Michaela Šichtová, ktorá musela štartovať s Mladšími žiačkami, pretože vo svojej kategórii Staršie žiačky  bola ako jediná pretekárka, čo je dosť smutné, a skončila na 1.mieste.